УНІВЕРСІАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАСКЕТБОЛУ 3х3

23 травня 2023 року на спортивному майданчику медичного університету ім. М. Пирогова Вінницьким обласним відділенням ( філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Федерація баскетболу Вінницької області» були проведені фінальні змагання з баскетболу 3×3 серед студентів закладів вищої освіти області за програмою XVIII літньої Універсіади України.
У змаганнях взяли участь команди Донецького національного університету імені Василя Стуса, Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, Вінницького національного медичного університету імені Миколи Івановича Пирогова, Вінницького національного технічного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
Перед початком ігор будо проведено жеребкування команд, повідомлено тривалість гри або до скількох очок учасники змагань грають (10 хвилин або 11 очок). Після жеребкування одразу розклад ігор і все розпочалося - на одному баскетбольному майданчику грали юнаки, а на іншому одразу дівчата.
Баскетбольна команда ВНТУ під керівництвом тренера ст. викладача кафедри ФВ Підлужняка Олександра Івановича виборола 1 місце, срібло дісталось Донецькому національному університету імені Василя Стуса, бронза у Вінницького національного медичного університета ім. М. Пирогова, IV місце - Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ; V місце - Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.
Склад нашої команди:
  1. Камінський Василь
  2. Дячинський Дмитро
  3. Левчук Ігор
  4. Тарасюк Даніїл
Серед дівчат команда ВНТУ зайняла ІV місце.
Команди переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо команду ВНТУ з успішним виступом та бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів і перемог!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !!!
tycontent