Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств
Привітання від ректора університету Віктора БІЛІЧЕНКА отримала студентка ФІТКІ, гр. 7 ПІ-22 Хома Вікторія, яка з 12 по 14 травня 2023 року в м. Києві приймала участь у чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств, з дисципліни "Бойове двоборство" пам'яті Героя України Валерія Чибінєєва та виборола срібну нагороду у версії Б-1, вагова категорія 60-65 кг, віком 18-39 років.
Вітаємо спортсменку, та бажаємо нових спортивних перемог!!!
Все буде Україна!!!
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2228/IMG-127dff8700f033f66caf83993d87b602-V.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2228/20230522_0937381(1).jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2228/IMG-41fd73be12e457b35bb624a9af0894c7-V.jpg)