СТУДЕНТ ВНТУ ВЛАДИСЛАВ ПАЛЮРА ЗДОБУВ ДВІ БРОНЗИ НА КУБКУ СВІТУ ТА ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З УНІВЕРСАЛЬНОГО БОЮ

Владислав Палюра, студент факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії, група 1СП-19б, успішно виступив на Кубку світу з універсального бою, що проходив в Анталії (Туреччина) з 17 по 23 жовтня 2022 року.
Владислав Палюра виступав у ваговій категорії до 65 кг серед чоловіків (старше 18 років).
В особистому заліку Владислав Палюра посів треті місця у розділах «Classic» та «Light», долучившись у такий спосіб до тріумфального виступу збірної України, яка посіла перше загальнокомандне місце.
Владислав Палюра вже не вперше приймав участь у міжнародних змаганнях такого рівня. В минулому році Владислав здобув дві срібні нагороди на Чемпіонаті світу у Туреччині.
Окрім універсального бою, Влад займається спортивним і бойовим самбо.
У призера Кубку світу одразу кілька наставників. В першу чергу його тренують Вадим Ратушняк та Іван Нагорняк, допомагає в підготовці Сергій Костюк.

опублік. Овчарук Василь Володимирович