Запрошуємо студентів 1-4 курсів факультетів ІТКІ та КСУ на зустріч
із представниками міжнародної IT-аутсорсінгової компанії Ciklum

Відкрита лекція ІТ-компанії CIKLUM відбудеться 11 грудня о 14:15 в ауд. 210 ГНК (зал ректорату).
На вас чекає інформативна лекція, присвячена міжнародним проектам та відкритим вакансіям.
Також на вас чекає пряме спілкування з рекрутером компанії.

Довідка:

Сфери діяльності компанії: софтверні розробки для продуктових ІТ-компаній, хмарні технології, електронна торгівля, туризм, ритейл, медіа.
У компанії більше тисячі клієнтів із 32-х країн світу. У 2015 року одним із інвесторів Сіклум став Фонд Джорджа Сороса.
Компанія входить в список 100 найкращих аутсорсерів світу Міжнародної Асоціації аутсорсингових професіоналів.
Сьогодні в Сіклумі працюють понад 2,700 фахівців в галузі ІТ, що задіяні в більш ніж 200 командних проектах по розробці та підтримці програмного забезпечення. Сіклум має офіси в Україні (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Вінниця, Львів та Одеса), Білорусії (Мінськ), Іспанії (Малага), Польші (Гданьськ і Вроцлав), Пакистані (Ісламабад та Лахор), а також представництва в США, Ізраїлі, Данії, Великобританії, Швейцарії.

опублік. Косарук Олена Миколаївна