Фото

30 листопада 2014 р. в останній день осені Інститут інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії провів у доросле життя своїх кращих випускників - магістрів. На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація та студрада інституту.

З привітальним словом до випускників звернулися директор ІнІТКІ професор Азаров О.Д. та заступник директора доцент ВойткоВ.В. Студрада ІнІТКІ підготувала чудовий концерт.

Серед цьогорічних випускників 5 магістрів спеціальності «Програмне забезпечення систем» отримали червоний диплом:

Возний Сергій (учасник і переможець міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій),

Денисюк Наталія (учасниця і переможниця міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій),.

Кушнір Владислав (учасник міжнародних конкурсів з КГ),

Шилан Олександр (автор кількох наукових публікацій),

Шевчук Оксана (учасниця і переможниця міжнародних конкурсів з КГ).

Магістри у мантіях і конфедератках отримали дипломи. Вітаємо їх з цією важливою подією, бажаємо успіхів та нових професійних перемог!

Безымянный

Вручення дипломів магістрам спеціальності «Програмне забезпечення систем»

Безымянный

Зі словами вдячності до викладачів звернувся магістр кафедри програмного забезпечення Возний Сергій