Звітування з першого етапу науково-дослідної роботи «Аналітик»
Напередодні нового року, 23 грудня 2020 року відбулося засідання науково-технічної ради ВНТУ під головуванням проректора з наукової роботи, д.т.н., професора Сергія Володимировича Павлова. Розглядалися звіти за результатами держбюджетних науково-дослідних робіт.  На кафедрі обчислювальної техніки ФІТКІ виконується одна з найбільших у ВНТУ як за обсягом фінансування, так і за чисельністю виконавців  НДР «Високопродуктивні багатоканальні аналого-цифрові самокалібровані системи моніторингу й синхронного опрацювання низькочастотних сигналів» (шифр 58-Д-398, «Аналітик»).
Доповідь за результатами першого етапу НДР зробили науковий керівник, завідувач кафедри ОТ д.т.н., професор Олексій Дмитрович Азаров та відповідальний виконавець к.т.н., доцент Леонід Віталійович Крупельницький. Зважаючи на вагомі наукові й практичні результати, науково-технічна рада ВНТУ одноголосно затвердила звіт та рекомендувала  продовжити  виконання досліджень.
Метою досліджень в даній НДР  є підвищення точності, швидкодії та достовірності розпізнавання широкого спектру сигналів за рахунок створення й вдосконалення моделей і методів опрацювання багатоканальних даних, схем, алгоритмів, апаратних і програмних засобів для  новітніх АЦ-систем моніторингу й синхронної обробки низькочастотних сигналів.
На першому етапі роботи виконано дослідження структурних,  схемотехнічних і алгоритмічних компонентів багатоканальних АЦ-систем моніторингу й синхронного опрацювання низькочастотних сигналів, розроблено технічні вимоги  до  експериментальних взірців АЦ-систем.
          Слід відзначити, що робота носить комплексний характер, де мають можливість реалізувати свої наукові напрацювання як викладачі кафедри ОТ, так і  науковці інших підрозділів університету. На першому етапі робіт працювало : докторів наук – 4, кандидатів наук – 14 , штатних співробітників – 3, інженерів – 3, аспірантів – 2. Зокрема, вагомий вклад в дослідження на цьому етапі внесли д.т.н., професори Мартинюк Т.Б., Павлов С.В., к.т.н., доценти Богомолов С.В., Захарченко С.М., Ракитянська Г.Б., Семеренко В.П., Ткаченко О.М., Черняк О.І. та інші виконавці. Значний обсяг роботи з підготовки  проміжного звіту виконала с.н.с. Тарасова О.М..
Побажаємо нашим науковцям нових творчих ідей і звершень!

опублік. Крупельницький Леонід Віталійович