Вітаємо призерів!

Щиро вітаємо доцента кафедри ЗІ к.т.н., доц. Куперштейна Леоніда Михайловича та його команду магістрантів ФІТКІ у складі Михайла Кренціна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м), Ірини Колос (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19м), Сергія Василькова (кафедра ОТ, гр.1КІ-20м) із другим призовим місцем у фіналі ІІІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін», що проходив на базі Київського національного торговельно-економічного університету. До фіналу конкурсу було обрано 15 найсильніших проєктів та запрошено команди з 11 ЗВО.

Команда презентувала проєкт «QUESTUP» з двома мобільними додатками (один для працівників закладів харчування, інший – для відвідувачів). Заклади харчування у своєму додатку можуть створювати квести для відвідувачів і рекламувати свій заклад. Відвідувачі створюють команди, реєструють їх у мобільному додатку «QUESTUP», обирають і проходять квест.

Також у переможцях ще дві команди ФІТКІ з кафедри ПЗ під керівництвом к.т.н., доц. Войтко В.В.
Бажаємо переможцям подальших успіхів та реалізації своїх ідей!!!
Повернутись і нічого не публікувати - клацніть у браузері на стрілочці Назад.

опублік. Каплун Валентина Аполінаріївна