Фото

Відбулися змагання з гандболу серед чоловічих студентських команд за програмою ХІІ літньої Універсіади Вінниччини серед ВНЗ ІІІ-VІ рівнів акредитації. Команда ВНТУ стала срібним призером змагань. Тренер команди – майстер спорту з гандболу, доцент кафедри фізичного виховання Володимир Тихонов.

У складі команди ВНТУ - студент першого курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» Віталій Сиротюк (гр. 2ПІ-14).

111і

Віталій Сиротюк - у першому ряду крайній справа

Попереду збірну команду ВНТУ з гандболу чекає тур Чемпіонату України «Карпатська ліга» в Ужгороді з 5 по 7 грудня 2014 р.

Бажаємо нашим гандболістам перемоги!

опублік. Адміністратор