Фото

22 жовтня 2014 року у ВНТУ пройшов традиційний конкурс першокурсників «Студентська осінь 2014». Честь ІнІТКІ захищали патріоти Інституту, талановиті студенти першого курсу зі своєю програмою. Серед них студенти напряму підготовки «Програмна інженерія».

22 жовтня 2014 року у ВНТУ пройшов традиційний конкурс першокурсників «Студентська осінь 2014»Честь ІнІТКІ захищали патріоти Інституту, талановиті студенти першого курсу зі своєю програмою. Серед них студенти напряму підготовки  «Програмна інженерія», а саме:

Кобися Ігор (1ПІ-14б)

Стеблюк Дмитро (1ПІ-14б)

Гусак Михайло (1ПІ-14б)

Вітаємо наших артистів з чудовим виступом!

Окрема подяка студентському самоврядуванню за підготовку конкурсної програми, а саме нашим студентам:

Баланенку Антону (1ПІ-14сп)

Костельній Асі (1ПІ- 11б)

Висловлюємо подяку активній групі підтримки команди ІнІТКІ, що організувала флеш-моб, серед якої студенти напряму підготовки «Програмна інженерія»:

Бухтіярову Роману (1ПІ-14б)

Лапко Маргариті (1ПІ-14б)