Фото

Протягом 18-21 вересня у Запоріжжі відбулись щорічні Всеукраїнські збори Виконавчих Рад локальних осередків BEST  Joint Board Training. Серед делегатів від ВНТУ - дві студентки з «Програмної інженерії».

Протягом 18-21 вересня у Запоріжжі відбулись щорічні Всеукраїнські збори Виконавчих Рад локальних осередків BEST  Joint Board Training. Серед делегатів від ВНТУ - дві студентки з «Програмної інженерії»:

• Марія Польова - секретар (ІнІТКІ)
  • Ксенія Івченко - координатор зв`язків із громадськістю (ІнІТКІ)

Крім представників Виконавчих Рад осередків BEST із Києва, Вінниці, Запоріжжя на зборах були присутні міжнародні тренери з Франції, Італії та Нідерландів.

На зборах делегати обговорювали перспективи розвитку та взаємодії українських осередків BEST, активно працювали на профільних тренінгах з лідерства, командної роботи, стратегічного планування. Зустрічі проводилися англійською мовою і були спрямовані на забезпечення продуктивної двосторонньої взаємодії зі слухачами в рамках активного обговорення робочих питань.

Тепер команда BEST Vinnytsia має нові знання, навички, мотивацію та натхнення для плідної роботи.

опублік. Адміністратор