Фото

Кафедра програмного забезпечення Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету є партнером проведення Конкурсу інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки.

Кафедра програмного забезпечення Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету є партнером проведення Конкурсу інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки.

15 вересня 2014 року стартував конкурс «ІТ-Еврика! Україна».

Конкурс інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки є відкритим та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Конкурс організований в рамках Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE).

Конкурс проводиться за двома номінаціями:

• Краща інноваційна ідея
          • Краще інноваційне рішення

Подача конкурсних проектів триває до 30.11.2014 року.

Переможців чекають цінні призи!

Реєстрація для участі у конкурсі проводиться у Віртуальному Інноваційному Середовищі  (http://vis.lp.edu.ua/). Це платформа для подання конкурсних робіт та їх оцінювання.

Основною метою проекту NEFESIE є стимулювання синергії між навчальними програмами підготовки ІТ-фахівців, науково-дослідницькими роботами та бізнес-інноваціями.

Контакти

Генеральний менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti @ lnu.se.

Координатор проекту в Україні: к.т.н. Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska @ gmail.com.

Координатор проекту у Вінниці: д.т.н. Анатолій Пєтух, професор, завідувач кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, e-mail: petukh@mail.ru, телефон: +38 067 1630086.

Член комітету по організації Конкурсу у Вінниці: к.т.н. Вікторія Войтко, доцент кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, e-mail: dekanfki@i.ua, телефон: +38 067 4303266.

Основні відомості

Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор`я головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

опублік. Адміністратор