Увага абітурієнтам!
Кафедра обчислювальної техніки запрошує до вступу на спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія.
Це єдина комплексна спеціальність з напрямку Інформаційних технологій, що системно й гармонійно поєднує програмну та апаратну частину комп'ютерів, мікроконтролерів мобільних пристроїв, систем та мереж. Є дві освітні програми - Комп'ютерна інженерія (традиційна) та Системне програмування (нова з 2019 року).
Чекаємо випускників шкіл на бакалаврат (денна форма), випускників коледжів - на скорочений термін бакалаврату (денна і заочна форма), ІТ-бакалаврів - в магістратуру ( денна і заочна форма).
Більше про вступ на спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія - на сайтах ВНТУ, ФІТКІ і кафедри обчислювальної техніки ot.vntu.edu.ua

опублік. Крупельницький Леонід Віталійович