Студенти кафедри захисту інформації у змаганнях з кібербезпеки "Cyber Unity Fridays CTF"

Cyber School та CyberUnit.tech, за підтримки Міністерства Цифрової Трансформації України та Національного координаційного центру кібербезпеки, організували серію змагань з кібербезпеки під назвою "Cyber Unity Fridays CTF".
      Змагання відбувались у форматі Jeopardy протягом 4 місяців, з вересня по грудень 2023 року, проводячи їх двічі на місяць у п'ятниці. Головною метою було знайти якнайбільше флагів, використовуючи знання з різних аспектів кібербезпеки, таких як форензика, пентест та реверс інжинірінг.
У змаганнях взяло участь 233 команди, включаючи представників ВНТУ, а також була відкрита можливість участі школярів, студентів та фахівців, які працюють у сфері кібербезпеки.

Команди та Учасники від ВНТУ:
z3r0 byt3s
Філгярський Ілля (1БС-22б), Єфімченко Анастасія (1БС-22б), Георгій  Голуб (1БС-22б), Дар'я Немировська (1БКС-22б), Шиндирук Вікторія 1ПІ-21б, Влас Наконечний 3ПІ-22б. З результатами:
   1. 103 місце
   2. 18 місце
   3. 31 місце
   4. 39 місце
   5. 36 місце
CyberVN:
Участь брали студенти 1БС-22м, 2БС-22м. Олександр Гончар, Чічановський Максим, Ніколайчук Андрій, Марусій Андрій, Стаднік Вадим. З результатами:
   1. 55 місце
   2. 82 місце