Попередній захист магістерських кваліфікаційних робіт (МКР) на кафедрі обчислювальної техніки

Попередній захист МКР за спеціальністю 123-Компютерна інженерія на кафедрі ОТ відбудеться в он-лайн режимі з 7 по 9 листопада 2023 р., з 14:00 до 17:00 за посиланням https://meet.google.com/vju-tvof-wmk .
На попередній захист  необхідно  представити слайди з такою інформацією:

1. назва роботи, магістрант, керівник;
  2. об’єкт і  предмет досліджень;
  3. мета та завдання,
  4. назви розділів і підрозділів;
  5. наукова новизна та практичне значення результатів;
  6. апробації та публікації ;
  7. висновки (не менше 3-х)

Присутність наукових керівників  під час презентації своїх магістрантів обов’язкова.

Без проходження попереднього захисту МКР у відведені терміни, магістрант не допускається до основного захисту і його прізвище не подається деканатом для замовлення виготовлення його диплому магістра.

Основний захист МКР відбудеться з 11 по 19 грудня   включно 2023 р.

Зав. кафедри ОТ, професор                                         Олексій АЗАРОВ
    Гарант ОП , професор                                                  Тетяна МАРТИНЮК

Основний захист МКР відбудеться з 11 по 19 грудня   включно 2023 р.

ntent

опублік. Люта Людмила Іванівна