Кураторська година: "Що означає академічна доброчесність"?

Кураторська година за такою темою пройшла 1 листопада у групі 1БС-22б.
Зважаючи на наявні обставини, зустріч було проведено у режимі відеоконференції за допомогою Google Meet.
Cтудентів було ознайомлено з основними принципами і правилами, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання. Особливо було наголошено на тому,  чим студенти першого року навчання можуть для себе забезпечити виконання цих принципів.
Також було ознайомлено з аспектами відповідальності у випадку недотримання принципів академічної доброчесності:
повторне проходження оцінювання, повторне проходження відповідного освітнього компонента освітньої програми, відрахування із закладу освіти, позбавлення академічної стипендії тощо.
Крім того, студентів ознайомлено  з нормативною базою, яка фіксує політику та механізми забезпечення академічної доброчесності у нашому навчальному закдаді: Кодекс етики ВНТУ; Положення про академічну доброчесність у ВНТУ.
І хоч жвавої дискусії ця тема не викликала, сподіваємось, що основні моменти студенти усвідомили і будуть дотримуватись проголошених принципів у подальшому житті.

опублік. Каплун Валентина Аполінаріївна