Вітаємо з перемогою!

Студентка Тіщенко Дарія, що навчається на 1 курсі магістратури за спеціальністю "Кібербезпека" (кафедра захисту інформації ФІТКІ ВНТУ) виборола "бронзу" на чемпіонаті Польщі з ММА (змішані єдиноборства), що відбувся 8 жовтня у м. Глівіце.
Дарія продемонструвала силу духу та витримку українського народу, прославляючи нашу Батьківщину та вуз на світовій арені.
Хоч ці змагання є більш чоловічим видом спорту, проте Дарія не шукає легких шляхів. Вона вкотре продемонструвала свої амбіції.
Виступала Дарія в віковій категорії 21+, вагова категорія - 65,8 кг. При цьому Дарія не так давно у цьому спорті і поступилася лише досвідченій чемпіонці.
Бажаємо нашій спортсменці активного і продуктивного розвитку та нових перемог!!!

опублік. Каплун Валентина Аполінаріївна