Фото

Закінчилися відбіркові ігри Кубку чемпіонів ВНТУ по "Що? Де? Коли?" Фіналістами стали команди, що посіли 1-3 місця у відбірковому турі. Серед команд, що захищали честь нашого факультету, фіналістами стали три команди програмістів з напряму підготовки «Програмна інженерія».

Серед команд, що захищали честь нашого факультету, фіналістами стали три команди програмістів з напряму підготовки «Програмна інженерія»:

1 місце серед першокурсників ВНТУ посіла команда групи 2ПІ-14б у складі Олександра Трача, Олени Дажури, Владислава Білика, Андрія Андреєва, Віталія Сиротюка, Владислава Донченка;

3 місце серед першокурсників ВНТУ посіла команда групи 1ПІ-14б у складі Галини Богачук, Анни Волошиної, Михайла Гусака, Віталія Задорожного, Дмитра Стеблюка;

3 місце серед третьокурсників ВНТУ посіла команда групи 2ПІ-12б у складі Петра Гаврилюка, Юрія Татура, Василя Череватова, Оксани Побігай, Олександра Єлісеєнка.

Побажаємо нашим інтелектуалам удачі у фіналі!

опублік. Адміністратор