![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/209/news/493/14_11_2019_2.jpg)
14 листопада, випускник ВНТУ голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський прочитав студентам рідного вишу лекцію «Інвестиції. Якісний розвиток регіону крізь призму глобального ринку праці». І привітав з прийдешнім святом — Міжнародним Днем студентів.
Презентація лекції голови ОДА Владислава Скальського буде виставлена на головному сайті ВНТУ. Отож, з цікавими фактами розвитку області зможе ознайомитися кожен охочий. опублік. Лемешев Михайло Степанович