На факультеті Електроенергетики та електромеханіки 17 грудня відбулася технологічна дискусія на тему «Автоматизація та сьогодення» в онлайн режимі, спікером якої був кандидат технічних наук, доцент кафедри Електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті Дмитро Проценко.
Наступні дискусії відбуватимуться за темами:
– «Зелена енергетика»;
– «Енергозбереження».
Слідкуйте за оголошеннями та долучайтесь до обговорення.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/205/news/937/1(1).jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/205/news/937/2.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/205/news/937/3.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/205/news/937/4.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/205/news/937/5.jpg)