Альма-матер - це назавжди. Випускник кафедри ЕСС та наш колега Андрій Поліщук вкотре долучився до гарної справи для ЗСУ.
З Вінницьким національним технічним університетом його пов’язує дуже багато. Тут він навчався, викладав, входить до Наглядової ради. Тут викладачем працює його батько - професор Леонід Поліщук. Саме він запропонував об’єднати зусилля ВНТУ - Вінницький національний технічний університет та Благодійний Фонд «Енергія Відродження» задля допомоги ЗСУ. Ідея була одразу підтримана і у найкоротшій час реалізована. У субота разом з ректором університету Віктор Біліченко та його колегами прийняли першу партію так званих «буржуйок». Їх виготовили з використаних газових балонів. Тому вони дешеві у виробництві і дуже ефективні в обігріві. Науковці все випробували на практиці.
Впевнений, що це не останній наш спільний проект заради ЗСУ та нашої Перемоги!

опублік. Лесько Владислав Олександрович