Представники кафедри Електричних станцій та систем, а саме: зав. каф. проф. Вячеслав Комар, проф. Петро Лежнюк, доценти Володимир Нетребський та Владислав Лесько, в серпні відвідали Дністровську ГЕС.
Де провели профорієнтаційні зустрічі з головним інженером Сергієм Шпаком та керівниками структурних підрозділів, а також, обговорили можливості співпраці між сторонами з працевлаштування молодих фахівців, проходженню виробничої та переддипломної практики студентами, проходження стажування викладачів, у сфері спільних науково-практичних розробок та розв’язання задач які є актуальними, на сьогодні, для гідроенергетики.
Кафедра ЕСС  за 50  років своєї діяльності підготувала велику кількість спеціалістів, що нині працюють на Дністровському каскаді ГЕС та ГАЕС.
Результатом зустрічі стало підписання договору про співпрацю між сторонами.
Також, більше 10 абітурієнтів (працівники станції та їх діти) вступили в Наш ВУЗ на різні спеціальності в цьому році. Але основна кількість, звичайно, на 141 – Електроенергетика електротехніка та електромеханіка (ОП- Електричні станції).
Бажаємо плідної співпраці на благо нашої України.

опублік. Лесько Владислав Олександрович