До уваги студентів ФЕЕЕМ!

Шановні студенти 1-го курсу.

Завтра (20.05.2021 р.) з 12 год. 00 хв. в середовищі JetIQ ВНТУ для вас буде створено та активовано систему персонального опитування з метою забезпечення та гарантування  вашого права щодо ВІЛЬНОГО вибору навчальних дисциплін - сиріч вибіркової освітньої компоненти професійного спрямування "НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА", яку ви будете опановувати в наступному 2021/2022 навчальному році.

Доступ до системи опитування ви можете здійснити з ваших персональних облікових записів (акаунтів) в JetIQ.

Нагадаю, що за результатами презентаційної зустрічі, яка відбулася сьогодні (19.05.2021 р.), пропозиції надійшли від чотирьох кафедр:
- кафедри електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту (ФЕЕЕМ);
- кафедри електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті (ФЕЕЕМ);
- кафедри інтеграції навчання з виробництвом (ФКСА);
- кафедри електричних станцій та систем (ФЕЕЕМ).

Силабуси пропозицій розташовані на сайтах кафедр.

Відтак, шановні здобувачі вищої освіти, ПРОШУ ЗРОБИТИ СВІЙ ВИБІР!

Примітка.
Відповідно до Закону України Про вищу освіту (ст. 62, п. 1, пп.15) здобувачі вищої освіти мають право на вільний вибір навчальних дисциплін, передбачених відповідною освітньою програмою та навчальним планом.

З повагою,
заступник декана ФЕЕЕМ з НМР