До уваги студентів Факультету електроенергетики та електромеханіки!
Шановні студенти.
Відповідно до Закону України Про вищу освіту (ст. 62, п. 1, пп.15) здобувачі вищої освіти мають право на вибір навчальних дисциплін у межах, передбачених відповідною освітньою програмою.
У зв`язку з цим, 19 травня (середа) 2021 р. в дистанційній формі відбудуться презентації наявних пропозицій однієї з дисциплін вільного вибору - Навчальної практики.
Графік презентацій оприлюднено на сайті ФЕЕЕМ.
Прошу відвідати захід і реалізувати надане вам законодавством право.
З повагою,
заступник декана ФЕЕЕМ з НМР
Ю. Г. Ведміцький
18.05.2021 р.