• Біографічні дані: Народився 1987р у смт. Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
    У 1993р. почав навчатись у Браїлівській ЗОШ І-ІІІ ступеннів, яку закінчив у 2004р.

    До ВНТУ поступив навчатись у 2004р.

    Закінчив у 2009 році Вінницький національний технічний університет та отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю 8.05050301 "Металорізальні верстати та системи".

    У 2012 році закінчив аспірантуру з відривом від виробництва у Вінницькому національному технічному університеті, результатом чого став захист кандидатської дисертації на тему: "Гідроімпульсний привод установки для віброабразивної обробки деталей складної конфігурації" та здобуття ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05. 02. 02 - "Машинознавство".

    З 2011 по 2012 роки працював асистентом кафедри Металорізальних верстатів та обладнання автоматизованих виробництв.

    З 2012 по 2013 роки працював на посаді старшого викладача.

    З 2013 року і до теперішнього часу обіймає посаду доцента кафедри Галузевого машинобудування.

    Основні лекційні курси дисциплін - "Металорізальні верстати, промислові роботи та обладнання автоматизованого виробництва", "Проектування технологічного устаткування та верстатів", "Системи програмування верстатів з ЧПК", та "Мікропроцесорна техніка".
    За період з 2009 року по 2018 рік опубліковано особисто і в спіавторстві більше п`яти десятків наукових праць, з них: 11 статей в фахових наукових виданнях; 8 патентів України на корисну модель; 1 патент України на винахід; також є автором 7 науково-методичних робіт, що пройшли Учену Раду ВНТУ (8 методичні вказівки, 1 монографія, 2 посібники та 1 посібник з "Грифом Міністерства освіти та науки України") та декілька десятків тез доповідей.

    Являється заступником завідувача кафедри з методичної роботи, відповідальним за організацію та проведення переддипломної практики студентів, що навчаються на кафедрі за напрямком підготовки "Бакалавр" та спеціальністю "Магістр", відповідальний за викладання дисциплін на кафедрі та відповідальний за нормоконтроль виконання бакалаврських дипломних робіт та магістерських кваліфікаційних робіт.
  • Науковий напрямок: Загальне машинобудування
  • Портфоліо: Наукова робота здійснюється за такими напрямками:

    - Теорія процесів та обладнання для потокового віброударного сепарування та фільтрування вологих дисперсних матеріалів;



    - Теоретичні основи процесів фазового розділення вологих дисперсних матеріалів в полі віброударних інерційних навантажень;



    - Модернізація установки для віброабразивної обробки деталей.



    В результаті досліджень отримані наступні результати:



    Держбюджетна темами №19-Д-304 (номер державної реєстрації 0108u000653) «Теорія процесів та обладнання для потокового віброударного сепарування та фільтрування вологих дисперсних матеріалів»

    1) Розробка теоретичних основ процесів для потокового віброударного сепарування та фільтрування вологих дисперсних матеріалів та процесів фазового розділення вологих дисперсних матеріалів в полі віброударних інерційних навантажень

    2) Розробка структурних схем обладнання для реалізації процесів віброударного сепарування та фільтрування; створення методики проектного розрахунку конструктивних параметрів даного обладнання, виходячи iз визначених робочих параметрів процесів.

    3) Розробка перспективних конструктивних схем обладнання для реалізації вказаних процесів, а також рекомендацій з його впровадження на виробництві.



    Договір про творчу співдружність №19/7 «Модернізація установки для віброабразивної обробки деталей»

    1) Розроблено конструкторську документацію, керівні рекомендації та матеріали на дослідний зразок установки з гідроімпульсним приводом для віброабразивної обробки деталей складної конфігурації, що прийняті ПрАТ «Автоелектроапаратура» для використання в проектах нестандартного обладнання, зокрема для створення установок з гідроімпульсним приводом для віброабразивного очищення литих заготовок.

    2) Очікуваний економічний ефект від впровадження установки з гідроімпульсним приводом для віброабразивної обробки деталей складної конфігурації складає 85 тис. грн.
  • Публікацій у персональнoму репозиторії: 53
  • Хобі: Адативні технології 3D друку. Проектування промислового обладнання.
  • Контакти: Email : manzhilevskyy@vntu.edu.ua
  • Сайт : manzhilevskyy.vk.vntu.edu.ua
  • Розклад занять::