Проект стартап школи ВНТУ отримав відзнаку на міжнародних змаганнях

24 травня 2024 року в Технічному університеті Молдови(ТУМ) пройшов 13-ий Міжнародний студентський конкурс "Microelectronic Systems Engineering – Sergiu Radautan", присвяченому 60-річчю ТУМ.

У конкурсі брали участь команди з Республіки Молдова, Румунії та України, які представили роботи в наступних галузях: електроніка, програмовані логічні схеми, напівпровідникові пристрої, мікроконтролерні системи, біомедичні пристрої.

Конкурс проходив у двох секціях: інженерія електронних систем і біомедична системна інженерія та складався з двох частин: презентація розробки в PowerPoint і презентація функціоналу розробки.

ВНТУ в 13-ому Міжнародному студентському конкурсі "Microelectronic Systems Engineering – Sergiu Radautan" був представлений проектом S.A.M. backpack, що зайняв друге місце у фіналі VIII сезону стартап школи “Sikorsky challenge Vinnytsia”. Презентували S.A.M. backpack на міжнародному змаганні: SEO проекту – Владислав Присяжний студент групи РТ-23м Факультету інформаційних електронних систем, Микола Подкалюк студент групи 1КН-20б Факультету інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації під керівництвом очільника стартап школи ВНТУ, доцента кафедри комп’ютерних наук ВНТУ, к.т.н. Сергія Барабана.

Проект S.A.M. Backpack має на меті революціонізувати традиційний рюкзак шляхом інтеграції передових мікроелектронних технологій для створення розумного, багатофункціонального аксесуару. Цей інноваційний модуль покликаний покращити користувацький досвід, забезпечуючи управління через мобільний додаток, визначення наявності потрапляння води та вимір ваги й сигналізацію про спробу несанкціонованого втручання в середину рюкзака.

Основні характеристики S.A.M. Backpack:
  1. 1. Керування через додаток:
  • Зручний інтерфейс: Рюкзак S.A.M. Backpack керується за допомогою спеціального мобільного додатку, сумісного з платформами Android та iOS. Додаток надає користувачам зручний інтерфейс для взаємодії з функціями рюкзака.
  • Моніторинг у режимі реального часу: Користувачі можуть відстежувати стан свого рюкзака в режимі реального часу, включаючи рівень заряду акумулятора, вагу, потрапляння води та місцезнаходження. Додаток також дозволяє користувачам налаштовувати параметри та отримувати оновлення на ходу.
  1. 2. Менеджер речей:
  • Відстеження речей: Рюкзак оснащений бирками та зчитувачем для відстеження речей, що знаходяться всередині. Користувачі можуть створювати інвентарний список своїх речей, гарантуючи, що нічого не залишиться позаду.
  • Контроль ваги: Вбудовані датчики навантаження вимірюють вагу рюкзака, допомагаючи користувачам уникнути перевантаження та потенційних проблем зі здоров'ям. Додаток сповіщає, якщо вага перевищує встановлену межу.
  1. 3. Налаштуйте свій рюкзак:
  • Модульна конструкція: Рюкзак S.A.M. Backpack має модульну конструкцію, що дозволяє користувачам додавати або видаляти компоненти відповідно до їхніх потреб. Сюди входять додаткові акумуляторні батареї, сонячні панелі та спеціалізовані відсіки.
  • Персоналізація: Користувачі можуть персоналізувати свій рюкзак за допомогою додатку, обираючи різні кольори, матеріали та аксесуари, роблячи його унікальним і стильним супутником.
Рюкзак S.A.M. призначений для широкого кола користувачів, включаючи студентів, професіоналів та мандрівників. Він пропонує практичні рішення для повсякденних завдань, таких як управління особистими речами, забезпечення безпеки та зв'язку. Інтегруючи найсучасніші мікроелектронні системи, S.A.M. Backpack встановлює новий стандарт для розумних аксесуарів, поєднуючи функціональність, стиль та зручність.

Більш детально про проект S.A.M. Backpack на сторінці стартап школи ВНТУ:

Проект S.A.M. Backpack виграв Спеціальний приз від ІТ-компанії DJV-COM SRL на 13-ому Міжнародному студентському конкурсі "Microelectronic Systems Engineering – Sergiu Radautan"

Учасники проекту, студенти ВНТУ, отримали відповідні сертифікати:
SEO проекту S.A.M. Backpack Владислав Присяжний студент групи РТ-23м Факультету інформаційних електронних систем:

Микола Подкалюк студент групи 1КН-20б Факультету інтелектуальних інформаційних технологій:

опублік. Адміністратор