ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ У 1 ЕТАПІ СТУДЕНТСЬКОЇ КОМАНДНОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ (1/8 ПЕРШОСТІ СВІТУ), ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ 22 ЖОВТНЯ НА МАЙДАНЧИКУ ВНТУ

На всіх Вас чекають цікаві задачі, а переможців олімпіади по Вінницькій області – призи від нашого спонсора, міжнародної IT-компанії Exadel !

Під час олімпіади командам (3 студента) буде запропоновано для розв’язання до 15 задач (українською мовою) різної складності.
Тривалість олімпіади – 5 годин.
Мови програмування: С/С++, Java, Python.
Правила проведення олімпіади під час воєнного стану.

Кращі команди отримають право представляти ВНТУ в ІІ етапі!
Усі, хто планує взяти участь в олімпіаді, мають зареєструвати команди на сайті студентської першості світу https://icpc.global

Не зволікайте з реєстрацією команд, яка ЗАВЕРШИТЬСЯ 08.10.2022 р.

З метою отримання інструкцій стосовно Ваших подальших дій, а також особливостей реєстрації, зверніться до координатора олімпіади по Вінницькій області І. Р. Арсенюка (E-mail: igrosars@gmail.com)

опублік. Адміністратор