Студенти ФІТКІ – призери фіналу дванадцятого сезону Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2022»

22 червня відбулась церемонія оголошення результатів Фіналу «IT-Universe-2022» – дванадцятого сезону Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe».

За сумарною кількістю балів збірна команда студентів факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії зайняла 1 місце в рейтингу закладів вищої освіти – учасників міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2022». ВНТУ з рейтингом 13 балів значно обігнав усі інші навчальні заклади (найближчий конкурент – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» набрав 7 балів).

«IT-Universe-2022» це:

– 11 конкурсів;
– майже 300 учасників з 35 закладів вищої освіти із 16 областей України;
– до фіналу запрошено більше 100 учасників із 29 ЗВО;
– прийняли участь у фіналі – більше 80 учасників із 21 ЗВО;
– переможцями стали 37 конкурсантів із 15 ЗВО.

Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» позиціонується як соціально значимий проєкт, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІТ суспільством.

Ключовим аспектом проєкту є спільна робота бізнесу, освіти і соціально-активних ІТ-спільнот над завданням підвищення якості системи підготовки молодих ІТ-фахівців, а також підтримка активної і талановитої молоді.

Детальну інформацію читайте тут

tycontent