![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/1/news/1838/111.png)
Труднощі воєнного часу не зменшують рівень викладання, наукових досліджень, практичних реалізацій наших викладачів, аспірантів та студентів.
Зараз триває головний завершальний етап навчання - сесія і захист випускних робіт.
Наш університет є лідером в дослідженнях та практичній реалізації інструментів змішаного та дистанційного навчання. Електронне інформаційне середовище ВНТУ об'єднує всіх викладачів і студентів, в яких місцях світу вони б не були.
Разом ми досягнемо високих вершин в навчанні, науці, практиці. Також продовжуємо працювати і допомагати ЗСУ, переселенцям. Разом приближаємо нашу Перемогу! опублік. Адміністратор