Хакатон "Vinnytsia Linuxation"

У Вінниці відбудеться хакатон "Vinnytsia Linuxation", запрошуються всі бажаючі студенти університетів та коледжів.

Хакатон "Vinnytsia Linuxation" націлений на студентів, які хочуть поглиблювати знання технологій DevOps, адміністрування мереж, а також UNIX-подібних ОС. Хакатон дасть всім бажаючим студентам можливість продемонструвати свої уміння, а також заявити ІТ-індустрії про свій намір зайняти в ній своє місце в якості DevOps-інженера, мережевого адміністратора, розробника вбудовуваних систем або навіть IT-менеджера.

Хакатон проходитиме у два етапи: заочний та фінальні змагання. Реєстрація триватиме до 15 березня включно. Заочний етап проходитиме в онлайн-режимі з 15 по 31 березня на порталі IT-Universe. Прийняти участь у даному етапі можна буде в любий зручний час. Фінал відбудеться 11 квітня на базі Вінницького Національного Технічного Університету.

Детальніше про захід можна дізнатись за посиланням:

опублік. Адміністратор