Відбувся семінар "Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи підтримки навчального процесу JetIQ" для ФБТГП

Вчора 17 квітня відбувся семінар для викладачів Факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання за програмою «Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи управління навчанням JetIQ» на 2018-2019 рр. за сприянням декану ФБТГП к.т.н., проф. Ратушняка Г.С. та співробітників Центру Дистанційної Освіти. Лектором семінару була співрозробник проекту JetIQ к.т.н., доц. каф. ПЗ Коваленко О.О.

На семінарі було розглянуто основний блок питань:

1. Розвиток систем управління навчанням для запровадження системи "Електронний університет"
2. Особливості запровадження системи змішаного навчання студентів в середовищі системи управління навчанням JetIQ VNTU
3. Основні модулі системи управління навчанням JetIQ VNTU та моніторингу методичної, наукової діяльності викладачів, зокрема:
• Робота з електронними ресурсами у власному репозиторії та файловому архіві
• Особливості використання та наповнення навігаторів власними електронними ресурсами
• Створення тестових питань з дисципліни
• Створення особистого резюме, підтримка jet cайту кафедри, стрічки новин
4. Створення системи електронного документообігу, а саме робота з електронним журналом, електронними відомостями.

Велика увага була приділена ознайомленню викладачів з основним інструментарієм для розробки тестів TestIQ, етапами впровадження тестів як основної вимоги для проведення екзаменаційного контролю, правилами, методикою оформлення тестових завдань для самостійної роботи в системі.

опублік. Адміністратор