Відбувся перший семінар Факультету електроенергетики та електромеханіки

В рамках запланованого графіку навчань для всіх факультетів університету «Щодо реалізації проекту «Електронний університет ВНТУ», та з метою подальшого запровадження електронної системи підтримки навчального процесу JetIQ та здачі екзаменаційних сесій, 3 жовтня 2018 року відбувся перший семінар для Факультету електроенергетики та електромеханіки.

Навчальний семінар було організовано фахівцями Центру Дистанційної Освіти за узгодженням з деканом факультету ЕЕЕМ Леонтьєвим В.О.

В семінарі приймали участь викладачі та працівники деканату.

На семінарі було розглянуто такі питання:

1. Розвиток систем управління навчанням для запровадження системи "Електронний університет".
2. Особливості запровадження системи змішаного навчання студентів в середовищі системи управління навчанням JetIQ VNTU.
3. Основні модулі системи управління навчанням JetIQ VNTU та моніторингу методичної, наукової діяльності викладачів, зокрема:

• Робота з електронними ресурсами у власному репозиторії та файловому архіві.
  • Особливості використання та наповнення навігаторів власними електронними ресурсами.
  • Створення тестових питань з дисципліни.
  • Створення особистого резюме, підтримка jet cайту кафедри, стрічки новин.

4. Створення системи електронного документообігу, а саме робота з електронним журналом, електронними відомостями.

Завданням семінару було отримання перших відомостей про методи та інструменти реалізації проекту «Електронний університет ВНТУ».

Друге заняття буде присвячено роботі блоку навігатор дисципліни та роботі з електронним журналом одночасно із залученням учасників семінару до практичної реалізації поставлених завдань.

опублік. Адміністратор