Кафедра Інженерних систем у будівництві відзначила День університету

Кафедра Інженерних систем у будівництві відзначила День університету. Викладачі та студенти зібралися разом, щоб відзначити досягнення та успіхи, досягнуті з дня заснування ВНТУ,
після чого відвідали благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, конкурс авторської поезії, квіз «Сторінками історії ВНТУ» та інші заходи, що проводились до Дня університету.

Крім того, студенти першого курсу групи СМ-23б разом зі своїм куратором Олегом Горюном взяли участь у квесті «ВНТУ 6.4», де змогли дати правильні відповіді на кілька запитань.
Представниками команди під назвою "Гвинтики" були  Ярина Скуйбіда, Максим Середюк, Влада Майструк, Анастасія Гуменчук, Дмитро Московчук, Олександр Тимченко (всі — гр. СМ-23б),
Богдана Петрик (гр. ЕКО-23б), Олександр Маліновський (гр. АДВ-23б мс ), Олександр Козаченко (гр. АДВ-22б) та Володимир Панкевич (аспірант).

ntent

опублік. Горюн Олег Олегович