В рамках партнерських відносин між кафедрою Автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій ВНТУ та ТОВ «Промавтоматика» відбулася зустріч-екскурсія студентів кафедри з представниками підприємства.

Студентів ознайомили з виробничими потужностями, номенклатурою виробів, перспективою розвитку, принципами організації виробництва.
Презентацію щодо специфіки виробництва провів його начальник Сергій АНДРОЩУК.

Загальну презентацію про створення підприємства, інноваційні підходи до організації виробничої діяльності, взаємини в колективі, стажування працівників за кордоном провів генеральний директор Михайло ГАНЧУК.

Бесіди пройшли в дружній атмосфері, з цікавими запитаннями та відповідями. А інакше ніяк, бо керівники підприємства і значна кількість працівників є випускниками ВНТУ. Обидві сторони залишились задоволеними теплою зустріччю.

опублік. Бісікало Олег Володимирович